• 0.000000lag
  • 0.000000lag
Minifarma ve městě | minifarma@minifarmavemeste.cz

Aktuality

Uspořádali jsme dva turnusy jezdeckého tábora

V průběhu letošního léta jsme uspořádali dva turnusy jezdeckého tábora. Děti přespaly v pravém indiánském teepee. Každý den se zdokonalovaly v jezdeckých dovednostech a zažily například putování na koních a přespání mimo tábořiště, noční vyjížďku bez sedel nebo výlet na opravdové rodeo a noční ohňovou show, kde účinkovali naši koně 🙂 Všichni na tyto dva týdny plné zážitků stále vzpomínáme a těšíme se na příští rok, kdy se tábory budou určitě konat znovu.

Projekt byl realizován s finanční podporou MZe ČR.


Nabídka vyjížděk na koních

Sezóna pomalu končí, ale čeká nás ještě krásný a barevný podzim, který je jako stvořený k vyjížďce na koni v přírodě. Využijte tedy posledních teplých a slunečných dnů a domluvte si u nás vyjížďku na koni. Domluvit si ji můžete na tel.č.: 📱608 650 758 anebo 📱776 831 921.
Těšíme se na vás!


Na Minifarmě jsme fotili koňské věci

Děkujeme  společnosti Equiservis za zapůjčení věcí.


Časopis Doma v MORAVSKÉM KRASU, jaro-léto 2017

Zajímavý článek o nás si můžete přečíst na přiloženém obrázku. Děkujeme redakci za uveřejnění.


Děkujeme za podporu dm drogerie markt Česká republika!

Více se dočtete v článku na níže uvedeném odkazu.

http://www.dm-drogeriemarkt.cz/cz_homepage/press_centrum/tiskove_zpravy/1058696/ts-animoterapie.html


Závody na farmě

Naši oddíloví svěřenci měli možnost si vyzkoušet atmosféru opravdových závodů, a to přímo u nás na farmě. Všichni závodníci ukázali své jezdecké umění a my jim gratulujeme ke krásným výsledkům a těšíme se na jejich další závodní úspěchy.


Nové fotografie našich hvězd z Minifarmy

Vyfotografovali jsme pro vás naše čtyřnohé hvězdy na farmě. Pokud máte zájem, můžete nás po domluvě s námi, kdykoliv navštívit.


Hugo a Bára navštívili Minifarmu

Na Minifarmu za námi jezdí různé vzácné návštěvy, například medvědi Hugo a Bára, kteří jsou filmovými hvězdami. Děti si poslechly zajímavé informace o jejich životě a také si je mohly pohladit a vyfotit se s nimi.


Neděle na farmě

Na farmě můžete zažít nevšední zážitky. Každý má tu možnost, stačí nás navštívit a zažít vzrušující den.


Jezdecký oddíl přijme nové členy

Minifarma zastřešuje i jezdecký oddíl, který je zaměřen kromě klasického ježdění (anglický i westernový styl) také na práci s koňmi ze země, nezbytnou práci kolem koní, úklid stáje, péče o výstroj, teoretickou výuku v oblasti chovu koní a jejich etologie.
Noví členové jsou vítáni.


Přihlašte se na jezdecký tábor pro začátečníky i zkušenější jezdce.

Od 1. -14. 8. 2017 se bude v areálu Minifarmy Drválovice konat jezdecký tábor pro začátečníky i zkušenější jezdce. Budeme se věnovat rozvoji jezdeckých dovedností, péči o zvířata a pracovat ve stáji, ale hlavně zažijeme vícedenní putování na koních.